Stasrptautiskā manikīra studija

Write your awesome label here.

Mēs vienmēr domājam par Jums!

Mēs meklējam arvien jaunus, progresīvus sadarbības partnerus, lai spētu pilnībā apmierināt savu klientu vispārdrošākās vēlmes, lai spētu piedāvāt Jums visdemokrātiskākās cenas.

Mēs piedāvājam visu manikīram un pedikīram, nagu kopšanai, nagu dizainam un mākslīgo skropstu pieaudzēšanai. Mūsu veikalā par patstāvīgiem klientiem ir kļuvuši ne tikai mūsu audzēkņi, bet arī daudzi profesionāļi un saloni. Viņi sapratuši piedāvātās produkcijas priekšrocības, kvalitāti, cenu demokrātiskumu un izmanto mūsu elastīgo atlaižu sistēmu.

Par mūsu klientiem kļūst arī tie, kas rūpējas par savu izskatu, veselību ikdienā, kas izjutuši mūsu piedāvātās kosmētikas kvalitāti un efektīvos rezultātus.

Studijas vēsture

VIP klases meistare Olga Zeltiņa manikīra un gēla nagu pieaudzēšanas sfērā darbojas jau vairāk kā 20 gadus. Olga ir Starptautiskās Manikīra studijas dibinātāja un NAILS cosmetics zīmola radītāja, gēla nagu pieaudzēšanas un manikīra eksperte.

Savā profesionālajā karjerā ieguvusi vairākus starptautiskus apbalvojumus, vadījusi seminārus manikīra meistariem visā Eiropā.
Ik gadu meistaru dienas visā Baltijā apmeklē vairāk kā 1000 meistari.

Starptautiskā manikīra studija dibināta 2005.gada martā kā ekskluzīvs firmu NSI, FPO, Christrio pārstāvis un izplatītājs Latvijā. Mēs piedāvājam produkciju, kuras ražotājfirmas ir līderi profesionālajā skaistumkopšanas industrijā. Tās ražo ne tikai jaunākās paaudzes profesionālo kosmētiku nagu modelēšanai, bet arī roku un kāju kopšanas līdzekļus.

Mēs lepojamies ar prasmi atrast individuālu pieeju, saskaņot pēc audzēkņu vajadzībām un iespējām veidotu individuālu nodarbību grafiku, izmantot apmācības metodes, kas saprotamas jebkuram , kurš izsaka vēlmi mācīties mūsu studijā.

Esam pārliecināti, ka tieši pasniedzējām ir izšķirošā nozīme audzēkņu profesionālajā izaugsmē, tāpēc pie mums strādā tikai paši labākie meistari – ar pieredzi savā arodā gan praktiskajā , gan apmācības jomā.
Mūsu

Komanda

Lelde Groma

Antra Tatarčuka

Irina Pogurecka

Kvitoslava Zubkova

Ar mums ir vieglāk, ātrāk un vienkāršāk!

Ieskaties mūsu online apmācību sarakstā
Izveidots ar